• Odnowiony
Hercules Abalone Bao Zhuoyou king of strategii puzzle szachy szachy rodzic-dziecko zabawki pulpitu plastikowym pudełku

Hercules Abalone Bao Zhuoyou king of strategii puzzle szachy szachy rodzic-dziecko zabawki pulpitu plastikowym pudełku

€ 47.68
€ 24.00 -50 %

Kwota
w magazynie

rozmiar : box rozmiar długość : 30 cm szerokość : 30 cm wysokość : 5 cmwprowadzenie : liczba gry 2 osób, produkt posiada 28 koraliki, 14 biały, czarny 14. jakość wykonania jest bardzo dobra, istnieje sześć rogu pokładzie, instrukcja.polecam na arenie międzynarodowej i okazjach : adept w ogólnej plan, układ planowania i cierpliwości uważać gracze będą miały lepszą wydajność w tej gry, ale zrobić jak on podoba, przez intuicji działania to nie może wygrać na arenie międzynarodowej. jest bardzo strategiczne puzzle gry.ciesz się prestiżowa podwójne gry!
wielka myślenia i reasoning, gra może być tylko niewielką liczbę większość przeciwnik, gracz musi rack ich mózgi, oprócz obraźliwe, ale również bronić, tak, aby nie spieszyć zbyt szybko, wyniki były pchnął w dół doliny
król Bao Yizhi gra w szachy szachy jest popularny na całym świecie, do tej pory sprzedał ponad 5 milionów group, istnieje ponad 20 mln lub więcej ludzi, aby grać tę grę, w Europie i Stanach zjednoczonych głównego nurtu gra logiczna, zasad są proste, 30 sekund może zacząć. The utwory na delikatne i gładka plastic, tak, aby promować koordynację z toru, tak, że gra jest szczególnie gładka!
  

Datasheet

Materiał:
Plastikowe
Wiek:
> 3 lat
Opakowanie:
Gift Box
Is_customized:
Tak
Typ:
Hercules chess
Tryb nauczania:
Instructions
Product categories:
Puzzle
Packing method:
Gift Box
Applicable age:
Children (3-6 years old)

Szybkie dostawy w kategorii